Annemonline Doğrulama Politikası

%100 Doğru Başlıklar

%100 doğru başlıklar için çalışıyoruz ve Anneler hakkındaki her haber makalesine titiz bir inceleme süreci uyguluyoruz. Söylentiler, sızıntılar, veri mayınları ve içeriden öğrenilen raporlar, okuyucularımızın ilgisini çekebilecek doğrulanmış bilgiler ile doğrulanmamış ipuçları arasında ayrım yapılmasını sağlamak için buna göre belirlenir.

Herhangi bir makale yazılmadan önce, bilgilerin yeni ve doğru olduğundan emin oluruz. Kaynakları doğrularız ve yazma süreci başlamadan önce her zaman orijinal kaynağa (ve varsa referans materyaline) ineriz. Diğer kuruluşlar asılsız bir haberi resmi teyit olarak bildirse bile, bir başlığın gerçekten teyit olduğunu iddia etmek için %100 onaya ihtiyacımız var. Doğru kanallardan Clickbait yayınlıyoruz. Başlıklarımız cesur olabilir – ancak sadece cesur görünmek için geniş ifadeler atmıyoruz. Doğru ve gerçekler kontrol edilmiş olmalıdır. Anneler makaleleri sadece haberleri bildirmekle kalmaz, bu haberlerin sizin için neden önemli olduğunu açıklayan sektör lideri bağlam sağlar.

Anneler editörleri, okuyucularımızın (yeni ve geri dönen) en çok sevdiği ebeveynlik olaylarından raporlar. Etkileşimli deneyimler sevgisiyle tüm medyanın tutkulu tüketicileri olan Moms ekibi, farklı geçmişlerden gelir ve çocuklarla çalışma deneyimine sahiptir. Bu nedenle, ister kendi çocuklarını yetiştirerek, ister tıbbi veya sosyal hizmet geçmişine sahip olarak olsun, onlara bakma konusunda deneyimlidirler. Yazma tutkusu, eğlence ve sitemizin ziyaretçileri için mümkün olan en iyi ve en ilgi çekici içeriği sağlama hedefi ile bir araya geliyorlar.

Resmi Yorumu Kontrol Etme

Resmi olmayan kaynaklardan (Reddit, sosyal, YouTube kanalları, denenmemiş yayınlar, vb.) bir söylenti, sızıntı veya duyuruyu ele aldığımızda, bir temsilciye ve/veya yayıncı halkla ilişkilere ulaşırız. Yorum yapamasalar veya cevap vermeseler bile ulaştık. Herkesin tartma fırsatına sahip olmasını sağlıyoruz. Yazarlarımız ve editörlerimiz sektörün gazileridir ve her yeni makalenin en son bilgilere, en doğru bilgilere ve ilgili tüm ayrıntılara sahip olduğundan emin olun.

Orijinal kaynak olduğumuzda, temel gazetecilik ilkelerini takip ederiz. Büyük yayıncılar ve halkla ilişkiler firmaları ile bu açık diyalog hatlarına değer veriyoruz.

Büyük Resmi Düşünmek

Özellik içeriği için standartlar aynıdır ve açık bir argüman sunmanın yanı sıra (ve bir sonuç veya teori ortaya çıkarırken, ilgili karşı argümanları dikkate alıp dahil ederek) araştırma ve nesnelliğin önemini vurgularız. Bu yaklaşım, daha fazla olasılığı ele almamızı ve soruları okuyucular tarafından sorulmadan önce yanıtlamamızı sağlar. Uluslar arası yayınlar otomatik olarak alınır ve editörlerimizce derlenir. Bu sayede dünyada ki her bilgiyi size taşımaya çalışırız.