Annemonline Etik Politikası

Eğlence markalarımız, kapsadığımız sektörlerdeki kişilere ve şirketlere veya sektörümüzdeki meslektaşlarımıza yönelik kişisel saldırılar yayınlamaz. Hassas nitelikteki konuları bildirirken nesnelliği vurgularız.

Federal Ticaret Komisyonu (FTK) yönergelerine uyuyoruz, yani tüm ürün incelemeleri, incelemenin koşullarını ve bağlamını bildirecektir (örneğin: inceleme ürünü satıcı tarafından sağlandı). Benzer şekilde, bir PR şirketi veya yayıncısı bir etkinlik sırasında konaklama (seyahat, otel, vb.) sağlarsa, bu bilgiyi kapsamımızda açıkça belirtiriz.

Not: Sorumluluk reddi beyanları ve açıklamalar açık ve dikkat çekicidir.
Ürün gözden geçirenler her zaman önizleyenlerden/görüşmecilerden ayrıdır (yani bir yazar bir ürünü erkenden test etmeye davet edilirse, piyasaya çıktıktan sonra o ürünü incelemeyecektir). Başyazı/eleştiriyi nesnel ve para kazanma ekiplerimizden ayrı tutmaya çalışıyoruz.

Kredi Verme ve Yazılı İzin Alma

Varlıklar veya haberler (basın duyurusu) resmi stüdyo kaynağından veya bunların PR iştiraklerinden gelmediği sürece, her zaman orijinal kaynaklara bağlantı kredisi sağlarız. Çevrimiçi yayıncılık ekosistemine ve en iyi gazetecilik uygulamalarına katkıda bulunmanın sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

Resimler, resmi olmayan sanat eserleri vb. için sanatçıyı takdir ediyoruz ve çalışmalarını kullanma izni için onlarla da iletişime geçmeye çalışıyoruz.